Rychle najdi : vše () | byty (17) | domy (11) | chaty, chalupy (4) | pozemky (9) | kom. nemovitosti (3) | na prodej (43) | pronájmy (1)

» REFERENCE

REFERENCE

Protože na naše stránky nemohou klienti osobně vpisovat reference, uvádíme takové, které jsou podložené jimi samotnými na našich FACEBOOKOVÝCH stránkách, případně v mailové komunikaci.

8.7.2012

Všem vřele doporučuji skvělý přístup, vše rychle vyřízeno. Katka Kellnerová Kuřáková

1.8.2012

Osobně jsem využil služeb a mohu jen doporučit. Vše proběhlo rychle a dle mých představ. Jiří Licehamr

9.9.2012

Skvělá spolupráce, super přístup, mohu jen dopporučit :) Lenka Děbnárová

25.11.2012

Jedna z nejlepších realitních kanceláří v Karlovarském kraji, mají nadstandartně individuální, přátelský a citlivý přístup ke každému jedinci a hlavně všechno, co slíbí, zařídí a o všem vás včas informují. Všem vřele doporučuji. Jan Brouček

10.5.2015

Příjemná spolupráce a suuper ochota. Moc děkuji a doporučuji. Děkuji. Zdeněk Tůma

26.4.2016

Vy jste úžasňáci...moc vám za všechno děkuji, mohu jen doporučit. Alenka Varádiová

8.4.2016

Děkujeme za profesionální přístup, vstřícné a rychlé jednání i zajištění komplexního servisu včetně podkladů pro katastr nemovitostí a přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Radka Čepická

20.9.2016

Vřele doporučuji, profesionální, rychlé a vstřícné jednání. Ještě jednou děkujeme. Petra Viterová

6.10.2016

Prostě TOP.  Daniel Šalda

10.10.2016

Všem doporučuji.Ivana Wágnerová

27.10.2016

Děkuji za profesionální služby a vstřícnost ke klientům. Zejména oceňuji bezprostřední komunikaci, poctivý přístup k práci a komplexní až nadstrandardní služby. Katka Kvardová

10.11.2016

Mohu všem jen doporučit, skvělé, profesionální a rychlé jednání..Ještě jednou děkuji. Petra Hodačová

13.12.2016

Už je to půl roku, co bydlíme. Ochota a přístup paní lenky Michálkové byl úžasný. Ještě jednou moc děkujeme za vše.A do nového roku vám přejeme mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem Petra Wisniewská(Rabasová)

25. 01. 2017

“Rád bych tímto poděkoval týmu realitní kanceláře TOP REALITY Chodov, s.r.o. za profesionální přístup, rychlost odezvy v případě dotazů a komplexní zajištění služeb s přihlédnutím k individuálním potřebám. Služby této společnosti mohu vřele doporučit. Tomáš Hyan”

Andrea Aďka Mazalová napsal(a) recenzi na TOP REALITY CHODOV sroHvězdičky (5)

Děkuji za profesionální služby a přístup. A za rychlý prodej nemovitosti. Tuto realitní kancelář vřele doporučuji . Děkuji

 

Daniela Šuňalová napsal(a) recenzi na TOP REALITY CHODOV sroHvězdičky (5)

Skvely pristup. Obzvlast uzasna spoluprace s p. Michalkovou.

 

Rejhová Vladislava napsal(a) recenzi na TOP REALITY CHODOV sroHvězdičky (5)

RECENZE - Naše zkušenosti se službami paní Mudré, TOP reality Chodov

Mám-li to napsat stručně – tak za nás naprostá spokojenost. Kdo si chce přečíst více podrobností, viz níže.

Paní Mudrá nám pomáhala prodat byt 1+1 v Chodově. Celý proces prodeje s námi procházela, odpovídala na všechny naše otázky. A když něco hned nevěděla, zjistila dodatečně potřebné informace, které nám poté zatelefonovala, nebo poslala e-mailem.
V jednání paní Mudré jsme měli možnost vidět, jak uvádí v realitu slovo kompromis. Kupující i prodávající měli nějakou představu o realizaci prodeje a jí se dařilo najít zlatou střední cestu, aby byli všichni spokojeni.
Každý krok prodeje byl ošetřen řádnou smlouvou – Rezervační smlouva, Kupní smlouva, Smlouva o advokátní úschově. Obě strany měly možnost předem dostatečně dlouho každou smlouvu prostudovat a připomínkovat. Připomínky se samozřejmě řešily a některé byly zakomponovány do smluv.
Po podpisu kupní smlouvy v realitní kanceláři, odvezla paní Mudrá prodávajícího i kupujícího do advokátní kanceláře, kde byla podepsána Smlouva o advokátní úschově. Advokát zřídil speciální účet pro úschovu peněz, kam kupující složil peníze, které zde byly uloženy do okamžiku, kdy na katastru provedli převod bytu z prodávajícího na kupujícího. Poté advokátní kancelář peníze uvolnila a převedla na účet prodávajícího.
Paní Mudrá pomáhala i při fyzickém předání bytu kupujícímu a následně se s prodávajícím i kupujícím dostavila do kanceláře správce bytového domu, aby i zde vše převedli na nového majitele.
K jednání paní Mudré nemáme žádné připomínky a samozřejmě její služby doporučujeme i ostatním.

 

Misha Huskova napsal(a) recenzi na TOP REALITY CHODOV sroHvězdičky (5)

Ráda bych poděkovala panu Mudrému za zprostředkování koupě bytu, která proběhla naprosto bezproblémově a rychle. Zároveň velmi oceňuji komunikaci a trpělivost s miliony dotazů z mé strany. Realitní kancelář v zastoupení pana Mudrého nám vyšla v každém ohledu vstříc a pro další plánované prodeje či nákupy nemovitostí jsou pro mě jasnou volbou.

 

Dominika Jelínková napsal(a) recenzi na TOP REALITY CHODOV sroHvězdičky (5)

Musim moc poděkovat za úžasně rychlí prodej mého bytu. Největší díky patří p. Michalkové opravdu člověk na svém místě...milá, ochotná a diky ni vše šlo jak má. Mohu jedině doporučit a pokud někdy budeme ještě potřebovat určitě se zase obrátíme právě na Top Reality

 

Ilona Vrbová Topalli napsal(a) recenzi na TOP REALITY CHODOV sroHvězdičky (5)

Skvělé jednání, dotažení celého obchodu od A do Z. 100% péče a servis jak o kupujícího, tak o prodávajícího. Rozhodně spolehlivý partner. Děkuji Vám.

 

Kamila Schrammova napsal(a) recenzi na TOP REALITY CHODOV sroHvězdičky (5)

Jeste jednou moc dekuji za rychly prodej bytu v Chodove. Pan Mudry a pani Mudra jsou opravdovi profici, velmi kompetentni, schopni a prijemni. Jsem vdecna, ze jsem mela moznost se na obratit v nouzove dobe. Preji hodne uspechu a touto cestou Nadherny rok 2018

Veronika Hartová napsal(a) recenzi na TOP REALITY CHODOV sroHvězdičky (5)

Velké poděkování za profesionální přístup paní Michálkové!! Rychlé vyřízení a pozitivní přístup. Top Reality doporučuji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               


Datum aktualizace : 12.02.2018

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek  
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky
 
 
FACEbook