Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

                                                                                                

 

Jsme stabilní společnost působící na trhu realit již od roku 2012.

Vzhledem ktomu, že veškerou smluvní dokumtaci pro nás zpracovává Advokátní kancelář JUDr. Davida Petriláka, a to včetně úschovy kupní ceny, je náš servis naprosto bezpečný a nepředstavuje pro Vás žádné riziko!!

Vždy pracujeme ve prospěch prodávajícího, který je naším smluvním partnerem, přesto však naprosto férově ke kupujícímu. To nám i Vám zaručuje nezávislý advokátní servis, který je maximálně vyvážený pro zúčastněné.

Naše nemovitosti jsou prezentovány na většině realitních portálů a to včetně placených, dále na sociálních sítích a místních tiskovinách.

Samozřejmostí v případě vhodnosti používáme prezentace formou videoprohlídek, virtuálních prohlídek, dokumentaci dronem, 3D scan, či plán nemovitostí.

Našim makléřům důvěřujeme, proto se vždy dovoláte přímo jim a nikoli na anonymní caal centrum.

Svěřte prodej své nemovitosti profesionálům a šetřete svůj čas i peníze. Vždy prodáváme za nejvyšší možnou cenu a výše provize je jasně stanovená předem a to i v případě, že prodáme za víc, než požadujete.

 

 

Dušan Mudrý, vedoucí kanceláře

774730518

mudry@trchodov.cz

 

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?