Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOP - REALITY CHODOV

Vítáme Vás na stránkách realitní kanceláře TOP REALITY , s. r. o., člena REALITNÍ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Přestože naše RK vznikla teprve počátkem roku 2012, nejsme na poli realit žádnými nováčky. Již v průběhu let předchozích jsme načerpali bohaté zkušenosti v oboru a společně s výbornou znalostí lokálního trhu nemovitostí v Chodově a v celém Karlovarském kraji dnes dokážeme tyto zhodnotit při realizaci obchodních případů. Naše společnost není velká, avšak o to větší si klademe nároky na námi nabízené služby a zejména individuální přístup k našim klientům. Našim klientům nabízíme kompletní realitní servis zahrnující zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, odahd tržní ceny nemovitosti, jejich financování i pojištění.  V případě zájmu můžeme za účelem rekonstrukcí a nejrůznějších stavebních či bytových úprav klientům doporučit a následně zajistit služby osvědčených firem a řemeslníků.

Naší prioritou při jednáních s klienty je solidní a čestné jednání. V žádném případě nenabízíme a nerealizujeme bezúplatnou úschovu peněz na firemním účtu společnosti.  K zajištění bezpečnosti platební operace mezi kupujícím a prodávajícím během obchodu proto používá naše kancelář VÝHRADNĚ ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVU, kterou na naše náklady zřizujeme prostřednictvím advokátní kanceláře pana JUDr. Davida Petriláka v Karlových Varech, jež nám zajišťuje kompletní právní servis. To znamená, že kupní smlouvy VŽDY připravuje advokát, který musí mít ze zákona uzavřenou pojistku profesní odpovědnosti a proto je námi realizovaný obchod naprosto bezpečný a to pro všechny zúčastněné strany.

U nově vzniklé pobočky v Liberci, máme právní servis zajištěn advokání kanceláří BKS advokáti s.r.o.


Věříme, že budete s našimi službami plně spokojeni nejen Vy, ale následně též Vámi doporučení přátelé a známí.

DOKÁŽEME VÁM, ŽE I NEMOVITOSTMI LZE OBCHODOVAT SLUŠNĚ, ČESTNĚ A POCTIVĚ

Těšíme se na shledanou
Tým RK

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?